PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2023-11-07
Nowoczesne systemy hydroizolacji budynków - Bostik SEAL&BLOCK i WATERSTOP UNIVERSAL
Bostik SEAL&BLOCK obejmuje szeroką gamę produktów, które zabezpieczą elewacje ...

Bostik Sp. z o.o.
Sady, ul. Poznańska 11B
62-080 Tarnowo Podgórne

tel. 61 896 17 40
fax 61 816 28 25
info@bostik.pl
www.bostik.pl

» więcej o firmie

Bostik to światowy lider w dziedzinie produkcji chemii budowlanej, specjalizujący się w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań do klejenia i uszczelniania. Firma oferuje najwyższej jakości produkty z zakresu hydroizolacji wnętrz, uszczelniania budynków od zewnątrz oraz preparatów dedykowanych do hydroizolacji dachów. Najnowszym rozwiązaniem jest linia produktowa dla profesjonalistów Bostik SEAL&BLOCK, która cechuje się wysoką wydajnością i łatwością aplikacji.

Bostik SEAL&BLOCK umożliwia całościową hydroizolację budynków na wszystkich poziomach - od piwnicy aż po dach. Obejmuje ona szeroką gamę produktów, które skutecznie zabezpieczą przegrody zewnętrzne budynku, pokrycia dachowe i elewacje. Dzięki nim można chronić ściany przed powstaniem nieestetycznych wykwitów solnych i pleśnią oraz zapewnić długotrwałą ochronę przed wilgocią.

Produkty z linii Bostik SEAL&BLOCK można rozpoznać na opakowaniach, gdzie są specjalnie zaprojektowane wyraźne piktogramy i rysunki, które podkreślają ich główne cechy, a dodatkowo kolory pasków pomagają szybko zidentyfikować obszar zastosowania każdego produktu.

Linia produktowa Bostik SEAL&BLOCK oferuje różnorodne produkty do hydroizolacji, takie jak membrany na bazie SMP, roztwory naprawcze na bazie cementu, domieszki czy podkłady. Są one wszechstronne i łatwe w użyciu, co pozwala skutecznie zabezpieczyć budynek przed wilgocią na wiele lat.

Nowością jest linia produktów do hydroizolacji przeznaczona dla odbiorców indywidualnych - Bostik WATERSTOP UNIVERSAL. To nowoczesne membrany hydroizolacyjne, dzięki którym każdy właściciel nieruchomości może ŁATWO i SZYBKO uszczelniać, naprawiać i zabezpieczać przepusty, rury, ściany, rynny, dachy, podziemne części budynków i wiele innych. Produkty z tej serii można aplikować na większość materiałów - metal, glina, płytki, łupek, drewno, kamień, styropian, czy tworzywa sztuczne. Elastyczna membrana hydroizolacyjna WATERSTOP UNIVERSAL zapewnia skuteczne zabezpieczenia przed wilgocią, promieniowaniem UV oraz wahaniami temperatury.

Szczególnie ciekawie zapowiada się PRZEŁOMOWA membrana hydroizolacyjna w sprayu, szczególnie tam, gdzie czasochłonne jest zabezpieczanie i uszczelnianie połączeń w rynnach czy uszkodzonej dachówki. Spray hydroizolacyjny z serii WATERSTOP rozwiązuje ten problem. Idea opracowania serii WATERSTOP bazuje na dopasowaniu produktów do realnych potrzeb odbiorców segmentu konsumenckiego. Łączy je uniwersalny charakter, wysoka przydatność, ŁATWOŚĆ oraz SZYBKOŚĆ aplikacji. Samodzielnie zabezpieczenie domu przed wilgocią od teraz będzie naprawdę proste i dostępne dla każdego. Rozwiązania hydroizolacyjne z serii WATERSTOP UNIVERSAL pojawią się na rynku w przyszłym roku.